Про Нас

Все найкраще для незабутнього відпочинку

Energy Day пропонує найкращі атракціони для активного відпочинку дорослих та дітей. Від надувних батутів до виїзного харчування! Послуга оренди атракціонів – сучасний та оригінальний спосіб надати святу будь-якого розмаху веселощів та інтерактивності. Ми пропонуємо Вам послуги з організації різноманітних корпоративних свят та послуги з оренди різних атракціонів – вуличних, сімейних та корпоративних. Ви думаєте, що атракціони – це дитяча забава? Велика різноманітність наших атракціонів – це чудові декорації для оформлення як дорослого, так і дитячого свята. Дорослі люблять веселитися не менше ніж діти. Їм неодмінно припадуть до смаку спортивні атракціони! Кожен учасник святкового заходу може спробувати свої сили у проходженні надувної смуги перешкод, грі у Snookball чи катанні на командних лижах. Маса позитивних емоцій та гарний настрій Вам гарантовано!

Чому вибирають нас?

1. Ми надаємо послуги

Energy Day – найперше надає послугу з оренди атракціонів. Якісне обладнання та його обслуговування – наші найперші обов’язки, щоб Ви змогли провести незабутнє свято або корпоративний захід. Ми можемо створити для вашого свята потрібний ефект, щоб і самі винуватці будь-якого заходу та всі гості з порога поринули в обстановку урочистостей! Компанія розробляє, виробляє та продає дитячі атракціони та великі сімейні. Займається виготовленням спортивних, ігрових, інтерактивних атракціонів

2. Пунктуальність

Ми завжди приїжджаємо раніше для того, щоб здати готовий майданчик за годину до заходу. І це входить у вартість доставки!

3. Якісне обладнання

Ми гарантуємо справність нашого обладнання та його зовнішній вигляд завжди буде позитивно привертати увагу клієнта та гостей. Тільки найкраще та найновіше обладнання для проведення вашого свята.

4. Величезний вибір атракціонів та декорацій

У нас є все! Все що потрібно для урочистості, що запам’ятовується, і не тільки! А якщо чогось немає, то ми знайдемо це та купимо під Ваш захід! Зробіть своє свято неповторним та здивуйте гостей з нашою допомогою — ми ж у цьому фахівці! Якщо не знайшли у нашому каталозі візуалізації Вашої ідеї урочистості, зателефонуйте — ми створимо, привеземо, організуємо все для свята Вашої Мрії!